Zarejestruj / Zaloguj
Czas na zmiany - Nowatorska metoda walki z cellulitem!

cellulit

Cellulit ma bardzo duży wspływ na wygląd ciała jak i psychikę kobiet. Wiele PAŃ, których dotyczy ten problem, ma na udach i pośladkach nieestetyczną skórkę pomarańczową przyczyniającą się do pogorszenia jakości ich życia. Zgodnie z wynikami badań, cellulit jest problemem 85%-98% kobiet.Do niedawna niewiele badań poświęcano mechanizmom i przyczynom powstawania cellulitu. W rezultacie, istniało wiele teorii na ten temat, ale zaledwie kilka odpowiedzi które i tak nie wyczerpywały tematu i nie rozwiązywały problemu raz na zawsze.

Cellulit jest skutkiem obciążenia organizmu związkami kwasotwórczymi. Komórki 80-90% kobiet z cellulitem są zakwaszone! Nieprawidłowa dieta z dużym udziałem produktów mięsnych, z białej mąki, cukru, kawy i niedotlenieniem wynikającym zarówno z diety (pokarmy gęste, ubogie w tlen), jak i braku ruchu oraz stresów (stresy zawężają naczynia krwionośne upośledzając m.in. transport tlenu do komórek), rozregulowują całkowicie organizm. Nie jest on w stanie usuwać produktów przemiany materii, ponieważ narządy wydalnicze są ciągle przeładowane związkami kwasotwórczymi. Efektem jest odkładanie się słabo rozpuszczalnych soli tych kwasów w tkance tłuszczowej. Najbardziej narażone miejsca do  "składowania" to uda, pośladki i górna część ramion, czasami brzuch. Coraz więcej kobiet decyduje się na innowacyjne metody, aby pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej i zredukować widoczne ślady cellulitu.

Od niedawna dostępny jest w Polsce program STOP-CELLULIT w Instytucie NEW LOOK, łączący w sobie kilka metod zwalczania skórki pomarańczowej.  W skład programu wchodzi terapia falą akustyczną AWT® oraz elementy diety opartej na produktach renomowanej niemieckiej firmy "Jentschura". AWT® (od ang. Acoustic Wave Therapy) , jest nowoczesną, wysoce skuteczną metodą leczenia cellulitu. Polega na emitowaniu fal akustycznych na obszary ciała dotknięte cellulitem.

Tak zwana „pozaustrojowa terapia falą uderzeniową” została opracowana przez Szwajcarską firmę Storz Medical AG. Jej pierwotnym przeznaczeniem było rozbijanie kamieni nerkowych i leczenie schorzeń ortopedycznych.
 
Skuteczność działania terapii falą akustyczną AWT® została zbadana i udowodniona na podstawie szeroko zakrojonych badań klinicznych. Celem badań było ustalenie czy i w jaki sposób AWT® stymuluje metabolizm komórkowy w podskórnej tkance tłuszczowej, co znacznie wzmacnia strukturę tkanki i fakturę skóry oraz w widoczny sposób redukuje cellulit. Badania wykazały, że terapia falą akustyczną AWT® w pozytywny sposób wpływa na rewitalizację, elastyczność i strukturę skóry oraz tkanki łącznej. Kuracja AWT® pozwala na poprawienie elastyczności skóry o 74% natychmiast po zabiegu i do 105% w okresie sześciu miesięcy od zakończenia kuracji. Dodatkowo usprawnia się krążenie krwi i limfy, co napina skórę i powoduje wyszczuplenie leczonych obszarów ciała. AWT® to pierwsza zapewniająca trwałe efekty nieinwazyjna metoda leczenia cellulitu oraz zwiotczenia tkanki łącznej spowodowanego starzeniem się. Aby poddać się takim zabiegom należy pamiętać o przeciwwskazaniach tj.
- ciąża i okres karmienia piersią,
- rozrusznik serca,
- cukrzyca,
- choroby układu krążenia,
- niewydolność nerek lub wątroby.

W USA z tej metody walki z celulitem korzysta MADONNA a w Polsce znana tancerka z TAŃCA Z GWIAZDAMI – EWA SZABATIN. Wszystkie kandydatki do tytułu  MISS WARSZAWY również korzystały z tych zabiegów.
Plan zadbania o siebie i szokujący efekt zmian na lepsze może wystąpić tylko przy systematycznym korzystania z tych zabiegów. Każda z Pań aby dostrzec zmiany musi wykorzystać pakiet minimum 6 zabiegów o długości 60 min. Oczywiście skóra będzie już bardziej napięta po pierwszym- drugim zabiegu, ale to nie pomoże nam zwalczyć cellulitu. Najważniejsze w tej terapii jest konsekwencja. Więcej informacji o samym programie STOP CELLULIT, jak również o dwóch gabinetach NEW LOOK, w których wykonuje się wszelkie zabiegi pielęgnacyjne znajdziecie Państwo na stronie www.instytut-urody.com oraz www.stop-cellulit.com – poświęconej PIERWSZEMU KOMPLEKSOWEMU PROGRAMOWI REDUKCJI CELLULITU.

 Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy po to aby leczyć i poprawiać  wszystko to, co nam kobietom w sobie się nie podoba. Zadbamy o to, aby problem z którym się Panie do nas zwrócicie został rozwiązany w miarę możliwości szybko i dyskretnie.
Komentarze (5)

awatar
~oliwia napisała:
2013-04-30 15:33:45
Na pewno taki zabieg http://cec-efekt.pl/pl/Oferta/MED-SCLPT-Zabiegi-na-Cellulit.-Alternatywa-dla-liposukcji będzie najodpowiedniejszy kiedy własnie borykamy się z ciągłym problemem zwiazanym z cellulitem.

awatar
anka9290 napisała:
2013-02-14 19:57:53
a ja mysle że dla chcącego nic trudnego. Czyli dużo cwiczen i ewentualnei jakiś balsamik.

przeczytaj wszystkie komentarze (+)
Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Konkurs

 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie