Zarejestruj / Zaloguj
Modelowanie łydek przy użyciu preparatu Macrolane

macrolane łydki

Celem zabiegu wykonywanego przy użyciu preparatu Macrolane™ jest krótkotrwałe wymodelowanie kształtu łydek. Na początku należy zwrócić uwagę na fakt, iż zabieg wstrzyknięcia wypełniacza Macrolane™ nie może zastąpić chirurgicznego, które wykonywane jest za pomocą wszczepienia implantów.


Zabieg wstrzyknięcia Macrolane™ jest przeznaczony głównie dla osób, które chcą zmienić kształt swojego ciała w sposób naturalny, bezinwazyjny oraz niepermanentny. Jest to zabieg, który nie obejmuje stosowania implantów i przeszczepu tkanki tłuszczowej. Nie zachodzi również potrzeba pobytu pacjenta/ki w szpitalu. Cała procedura wstrzyknięcia wyżej omawianego preparatu nie wymaga podawania znieczulenia ogólnego. Okres wyłączenia z życia codziennego pacjenta/ki jest minimalny. Zabiegi Macrolane™ cieszą się dużym powodzeniem u osób, które boją się operacji, gdyż szybko po zabiegu mogą one powrócić do życia zawodowego, a jednocześnie z satysfakcją patrzeć w lustro. Macrolane™ zdobył uznanie lekarzy oraz wszystkich osób zainteresowanych nieinwazyjnymi metodami korekty kształtu ciała. Do grona osób zainteresowanych tego typu zabiegami dołączyli również mężczyźni.

Z czego składa się Macrolane™?

Macrolane™ jest oparty na technologii nieodzwierzęcego stabilizowanego kwasu hialuronowego, tzw. technologii NASHA™ (Non Animal Stabilized Hyaluronic Acid). Wstrzyknięty preparat pozostaje w ciele pacjenta do 24 miesięcy. Po upływie tego czasu żel zawierający kwas hialuronowy ulega metabolizacji (można wtedy poddać się zabiegowi uzupełniającemu).
Macrolane™ to rewolucyjna metoda, która w bezpieczny sposób pomaga uzyskać wymarzone kształty ciała człowieka. Jest to produkt oparty na bazie kwasu hialuronowego, który może być wstrzykiwany w dużych objętościach.

Przebieg zabiegu modelowania łydek preparatem Macrolane
Zabieg odbywa się w warunkach ambulatoryjnych, przy znieczuleniu miejscowym z dodatkiem środka uspokajającego. Trwa od 30 do 45 minut. Lekarz podejmuje decyzję, jaki rodzaj Macrolane™ zostanie wstrzyknięty (istnieje Macrolane™ VRF 20 oraz VRF 30, są to te same preparaty różniące się gęstością). W naturalny załamaniu skóry po wewnętrznej stronie kolona wykonywane są 2 – 3 milimetrowe nacięcia i wkładana jest kaniula, przez którą wprowadza się preparat (czasami wykorzystywana jest jedynie strzykawka). Po iniekcji chirurg dokładnie masuje obszar zabiegowy, w ten sposób nadje kształt łydkom.

Efekty uboczne zabiegu modelowania łydek preparatem Macrolane
Efekty uboczne zabiegu występuja bardzo rzadko. Można do nich zaliczyć:
- możliwość powstania guzków i zgrubień na skórze łydek (można się ich pozbyć poprzez rozmasowywanie);
- możliwość pojawienia się stanu zapalnego, który mija po paru dniach.

Orientacyjny koszt zabiegu modelowania łydek preparatem Macrolane
Modelowanie łydek Marcolane™: 14 000 – 20 000 PLN
Zobacz, gdzie można wykonać ten zabieg:rozwiń listę (+)

Komentarze (0)

Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Konkurs

 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie